Ofertă acceptată Cumpărare directă

legume si fructe

Număr anunț
DA20257767
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT AGNITA (CUI 17728972)
Furnizor / câștigător
DUTA & CO SNC AGNITA (CUI RO4101040)
Cod CPV
03142500-3 · Oua (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
694,84 RON
Valoare atribuită
694,84 RON
Data publicării
07.05.2018 13:46
Termen limită
12.05.2018 17:00
Data finalizării
08.05.2018 12:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

694,84 RON

din 694,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.