Ofertă refuzată Cumpărare directă

cartofi,ceapa,morcov,usturoi,mere

Număr anunț
DA20236812
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic "Radu Negru (CUI 3127174)
Furnizor / câștigător
CUSCRI ADI SRL (CUI RO29844288)
Cod CPV
03222321-9 · Mere (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
219,20 RON
Valoare finală
219,20 RON
Data publicării
04.05.2018 10:27
Data finalizării
08.05.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.