Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ulei Verila 2T MIX RED 1L

Număr anunț
DA20264564
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE TITULESCU (CUI 18506397)
Furnizor / câștigător
DOLGAS SRL (CUI RO17202926)
Cod CPV
09211100-2 · Uleiuri pentru motoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
39,09 RON
Valoare atribuită
39,09 RON
Data publicării
08.05.2018 09:13
Termen limită
13.05.2018 17:00
Data finalizării
08.05.2018 09:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

39,09 RON

din 39,09 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.