Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de dezinsectie si deratizare

Număr anunț
DA20254146
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE URGENTA CHIRURGIE PLASTICA REPARATORIE SI ARSURI BUCURESTI (CUI 4967072)
Furnizor / câștigător
LIONS CLEAN SERVICES SRL (CUI RO12400426)
Cod CPV
90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.302 RON
Valoare atribuită
4.302 RON
Data publicării
07.05.2018 11:57
Termen limită
13.05.2018 17:00
Data finalizării
08.05.2018 13:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.302 RON

din 4.302 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.