Ofertă refuzată
Cumpărare directă
SERVICII DE CURATENIE DE INTRETINERE
- Număr anunț
- DA20238631
- Autoritate contractantă
- AGENTIA NATIONALA PENTRU ACHIZITII PUBLICE (CUI 35000402)
- Furnizor / câștigător
- JOKER CONCEPT SRL (CUI 38026393)
- Cod CPV
- 90910000-9 · Servicii de curatenie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.807 RON
- Valoare finală
- 9.807 RON
- Data publicării
- 04.05.2018 11:19
- Data finalizării
- 08.05.2018 12:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.