Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Servicii de dezinsectie si deratizare dezinfectie (pentru suprafete cuprinse intre 400 - 1500 mp)
- Număr anunț
- DA20238560
- Autoritate contractantă
- GRADINITA PP "ION CREANGA (CUI 4567920)
- Furnizor / câștigător
- TR ADMINISTRARE IMOBILE SRL (CUI RO15691834)
- Cod CPV
- 90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.315 RON
- Valoare finală
- 1.315 RON
- Data publicării
- 04.05.2018 11:17
- Data finalizării
- 08.05.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.