Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 0,4% sub estimat
Motorina pe baza ce carduri de credit Petrom
- Număr anunț
- DA20221506
- Autoritate contractantă
- AGENTIA NATIONALA PENTRU RESURSE MINERALE (CUI RO4192790)
- Furnizor / câștigător
- OMV PETROM MARKETING SRL (CUI RO11201891)
- Cod CPV
- 09134200-9 · Motorina (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 129.916 RON
- Valoare atribuită
- 129.348 RON 0,4% sub estimat
- Data publicării
- 03.05.2018 10:55
- Termen limită
- 08.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.05.2018 09:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
129.348 RON
din 129.916 RON estimat
0,4%
Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 568 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.