Ofertă acceptată Cumpărare directă

STUDIU DE FEZABILITATE CAMIN CULTURAL

Număr anunț
DA20262766
Autoritate contractantă
COMUNA LEORDA-JUDETUL BOTOSANI (CUI 3372130)
Furnizor / câștigător
ANDERSSEN SRL (CUI RO34247855)
Cod CPV
79314000-8 · Studiu de fezabilitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
50.000 RON
Valoare atribuită
50.000 RON
Data publicării
07.05.2018 18:27
Termen limită
13.05.2018 17:00
Data finalizării
08.05.2018 20:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

50.000 RON

din 50.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.