Ofertă acceptată Cumpărare directă

lampi, var

Număr anunț
DA20261581
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ANGHEL SALIGNY FOCSANI (CUI 14007947)
Furnizor / câștigător
CRINUL ALB SRL (CUI RO1441854)
Cod CPV
44111400-5 · Vopsele si materiale de acoperire a peretilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
457,95 RON
Valoare atribuită
457,95 RON
Data publicării
07.05.2018 15:43
Termen limită
12.05.2018 17:00
Data finalizării
08.05.2018 10:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

457,95 RON

din 457,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.