Ofertă acceptată Cumpărare directă

Informare si publicitate pt „Îmbunatatirea eficientei energetice a blocurilor de locuinte-Bistrita13

Număr anunț
DA20240138
Autoritate contractantă
Municipiul Bistrita (CUI 4347569)
Furnizor / câștigător
BLUE APPLE CONCEPT SRL (CUI RO29142410)
Cod CPV
79341400-0 · Servicii de campanii de publicitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.268,92 RON
Valoare atribuită
6.268,92 RON
Data publicării
04.05.2018 12:03
Termen limită
13.05.2018 17:00
Data finalizării
08.05.2018 15:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.268,92 RON

din 6.268,92 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.