Număr anunț
DA20196768
Autoritate contractantă
SCOALA CU CLASELE I-VIII "ION BARBIR (CUI 18520391)
Furnizor / câștigător
GVC COMPUTERS SRL (CUI 15257836)
Cod CPV
34631400-3 · Osii, anvelope si alte piese pentru locomotive sau material feroviar rulant (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.420,20 RON
Valoare finală
2.420,20 RON
Data publicării
27.04.2018 13:39
Data finalizării
08.05.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.