Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TRUSE PERFUZII / TRUSE PERFUZIE / TRUSE DE PERFUZIE AC PLASTIC/ PERFUZOR AC PLASTIC LOCK SV3
- Număr anunț
- DA20267072
- Autoritate contractantă
- SPITAL ORASENESC BAIA DE ARAMA (CUI 4337581)
- Furnizor / câștigător
- ROVAL MED SRL (CUI RO14277070)
- Cod CPV
- 33141624-0 · Truse de administrare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 220 RON
- Valoare atribuită
- 220 RON
- Data publicării
- 08.05.2018 10:34
- Termen limită
- 13.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.05.2018 11:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
220 RON
din 220 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro