Ofertă acceptată Cumpărare directă

Vas colector compatibil pentru aspirator chirurgical Gima

Număr anunț
DA20263345
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN SATU MARE (CUI 3963722)
Furnizor / câștigător
EVOREVO SRL (CUI RO32761476)
Cod CPV
33141600-6 · Recipiente si pungi de recoltare, drenaj si truse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
900 RON
Valoare atribuită
954 RON
Data publicării
08.05.2018 08:10
Termen limită
13.05.2018 17:00
Data finalizării
08.05.2018 12:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

954 RON

din 900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.