Ofertă acceptată Cumpărare directă

TRUSE PERFUZII / TRUSE PERFUZIE / TRUSE DE PERFUZIE AC METALIC/ PERFUZOR AC METALIC LUER

Număr anunț
DA20261189
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ALEXANDRIA (CUI 4253650)
Furnizor / câștigător
NOVITRADE SRL (CUI RO15011423)
Cod CPV
33141624-0 · Truse de administrare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.220 RON
Valoare atribuită
3.220 RON
Data publicării
07.05.2018 15:28
Termen limită
12.05.2018 17:00
Data finalizării
08.05.2018 08:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.220 RON

din 3.220 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.