Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MULTIFUNCTIONAL EPSON L382
- Număr anunț
- DA20265971
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA "VASILE MITRU" TASCA (CUI 18282664)
- Furnizor / câștigător
- SYSTEM PRO SRL (CUI RO17718057)
- Cod CPV
- 30232150-0 · Imprimante cu jet de cerneala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 697,47 RON
- Valoare atribuită
- 697,47 RON
- Data publicării
- 08.05.2018 09:59
- Termen limită
- 13.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.05.2018 10:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
697,47 RON
din 697,47 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro