Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii gazduire, design si actualizare SITE WEB

Număr anunț
DA20248432
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala "Ion Minulescu" Pitesti (CUI 29467714)
Furnizor / câștigător
GLOBAL CONNECT IT MOM S.R.L. (CUI 34366627)
Cod CPV
72415000-2 · Servicii de gazduire pentru operarea de site-uri WWW (World Wide Web) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.150 RON
Valoare atribuită
3.150 RON
Data publicării
07.05.2018 08:48
Termen limită
12.05.2018 17:00
Data finalizării
08.05.2018 08:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.150 RON

din 3.150 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.