Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 9,6% sub estimat
CT ABDOMEN SUPERIOR SI PELVIS CU SUBSTANTA DE CONTRAST
- Număr anunț
- DA20218284
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC PANAIT SIRBU (CUI 4316295)
- Furnizor / câștigător
- PHOENIX IMAGISTIC CENTER SRL (CUI 29114763)
- Cod CPV
- 85150000-5 · Servicii de imagistica medicala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.720 RON
- Valoare atribuită
- 5.170 RON 9,6% sub estimat
- Data publicării
- 03.05.2018 09:18
- Termen limită
- 12.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.05.2018 10:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.170 RON
din 5.720 RON estimat
9,6%
Adjudecat la 90,4% din estimat · economie 550 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.