Ofertă acceptată Cumpărare directă

SUNCA PRAGA

Număr anunț
DA20265297
Autoritate contractantă
Comuna Remetea (CUI RO23909353)
Furnizor / câștigător
"BERTIS" SRL (CUI 551751)
Cod CPV
15130000-8 · Produse din carne (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
89,76 RON
Valoare atribuită
89,76 RON
Data publicării
08.05.2018 09:39
Termen limită
13.05.2018 17:00
Data finalizării
08.05.2018 11:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

89,76 RON

din 89,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.