Atribuită Cumpărare directă

Servicii IT

Număr anunț
DA36181753
Autoritate contractantă
GRADINITA PP NR.45 (CUI 29446681)
Furnizor / câștigător
TRYAMM NET SRL (CUI 13146610)
Cod CPV
72500000-0 · Servicii informatice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
756,30 RON
Data publicării
23.07.2024 14:29
Data finalizării
24.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

756,30 RON