Ofertă acceptată Cumpărare directă

LAPTE UHT 3.5% GR. LADORNA / LAPTE UHT 3.5% GRASIME LA DORNA AMBALAT LA CUTIE 1 LITRU

Număr anunț
DA20269913
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare - Dezvoltare pentru Pedologie, Agrochimie si Protectia Mediului - ICPA Bucuresti (CUI 18107639)
Furnizor / câștigător
SLG RO DISTRIBUŢIE S.R.L. (CUI RO33030776)
Cod CPV
15511100-4 · Lapte pasteurizat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.997,58 RON
Valoare atribuită
4.997,58 RON
Data publicării
08.05.2018 11:50
Termen limită
13.05.2018 17:00
Data finalizării
08.05.2018 14:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.997,58 RON

din 4.997,58 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.