Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lactate

Număr anunț
DA20257705
Autoritate contractantă
Gradinita cu Program Prelungit Nr. 1 Beius (CUI 25502754)
Furnizor / câștigător
PRODLACTA SRL (CUI RO16837815)
Cod CPV
15511210-8 · Lapte UHT (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
420,33 RON
Valoare atribuită
420,33 RON
Data publicării
07.05.2018 13:44
Termen limită
12.05.2018 17:00
Data finalizării
07.05.2018 14:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

420,33 RON

din 420,33 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.