Ofertă acceptată Cumpărare directă

ZUZU IAURT NATUTAL 3% 140 G

Număr anunț
DA20248623
Autoritate contractantă
CENTRUL FINANCIAR GRADINITA NR. 28 PLOIESTI (CUI 14374579)
Furnizor / câștigător
ALBALACT SA (CUI RO1755369)
Cod CPV
15551310-1 · Iaurt natural (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
120,96 RON
Valoare atribuită
120,96 RON
Data publicării
07.05.2018 08:58
Termen limită
12.05.2018 17:00
Data finalizării
08.05.2018 07:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

120,96 RON

din 120,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.