Atribuită Cumpărare directă

Cos de gunoi cu pedala Protenrop Ecol-Trio, 3 compartimente, inox, 45L

Număr anunț
DA36181974
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA FONDULUI PENTRU MEDIU (CUI 14715650)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
39224340-3 · Pubele (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.512,56 RON
Data publicării
23.07.2024 14:29
Data finalizării
26.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.512,56 RON