Ofertă acceptată
Cumpărare directă
serviciu
- Număr anunț
- DA20273630
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA DORNA ARINI (CUI 14173109)
- Furnizor / câștigător
- DIREKTASIG FILADELFIA BROKER DE ASIGURARE S.R.L. (CUI 15739878)
- Cod CPV
- 66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 728,13 RON
- Valoare atribuită
- 728,13 RON
- Data publicării
- 08.05.2018 13:39
- Termen limită
- 13.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.05.2018 14:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
728,13 RON
din 728,13 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro