Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie conf anunt ADV1003773
- Număr anunț
- DA20263676
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02497 PITESTI (CUI 4318016)
- Furnizor / câștigător
- ELECTRONIC BDK SRL (CUI RO1825782)
- Cod CPV
- 42718100-3 · Masini de calcat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.449,57 RON
- Valoare atribuită
- 1.449,57 RON
- Data publicării
- 08.05.2018 08:36
- Termen limită
- 13.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.05.2018 09:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.449,57 RON
din 1.449,57 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro