Ofertă acceptată Cumpărare directă

materiale

Număr anunț
DA20262906
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MANECIU (CUI 29202962)
Furnizor / câștigător
COREMA COMNSTILO MAG SRL (CUI 32116020)
Cod CPV
18424300-0 · Manusi de unica folosinta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.814,89 RON
Valoare atribuită
1.814,89 RON
Data publicării
07.05.2018 21:35
Termen limită
12.05.2018 17:00
Data finalizării
07.05.2018 21:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.814,89 RON

din 1.814,89 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.