Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tricou alb classic (la baza gitului) personalizat policromie - A4 (21X30cm) o fata- intre 51-100 buc

Număr anunț
DA20262573
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Camarasu (CUI 18001394)
Furnizor / câștigător
CROSSVAL SRL (CUI RO15276781)
Cod CPV
18331000-8 · Tricouri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
979,44 RON
Valoare atribuită
979,44 RON
Data publicării
07.05.2018 17:03
Termen limită
13.05.2018 17:00
Data finalizării
08.05.2018 20:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

979,44 RON

din 979,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.