Ofertă acceptată Cumpărare directă

usb flash drive 64gb

Număr anunț
DA20261323
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC METALURGIC SLATINA (CUI 4394684)
Furnizor / câștigător
X-TREME SRL (CUI RO15141814)
Cod CPV
30233180-6 · Dispozitive de stocare cu memorie flash (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
75,63 RON
Valoare atribuită
75,63 RON
Data publicării
07.05.2018 15:33
Termen limită
12.05.2018 17:00
Data finalizării
07.05.2018 22:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

75,63 RON

din 75,63 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.