Atribuită Cumpărare directă

Achizitie servicii psihologice pentru personalul Poliției Locale a Municipiului Pitesti

Număr anunț
DA36182275
Autoritate contractantă
Politia Locala a Municipiului Pitesti (CUI 21810425)
Furnizor / câștigător
CABINET INDIVIDUAL DE PSIHOLOGIE RADU MIHAELA MONICA (CUI 32147701)
Cod CPV
85121270-6 · Servicii de psihiatrie sau psihologie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
3.540 RON
Data publicării
23.07.2024 14:29
Data finalizării
25.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.540 RON