Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Realizare masuratori topografice/cadastru necesare documentatiei emiterii TP
- Număr anunț
- DA20235136
- Autoritate contractantă
- Orasul Berbesti (Consiliul Local Berbesti) (CUI 2541355)
- Furnizor / câștigător
- GLOMNICU PETRE - EXPERT CADASTRU (CUI 19684767)
- Cod CPV
- 71351810-4 · Servicii de topografie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.000 RON
- Valoare finală
- 16.000 RON
- Data publicării
- 04.05.2018 09:42
- Data finalizării
- 08.05.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.