Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie lut pentru modelat si plastilina

Număr anunț
DA20262446
Autoritate contractantă
Centrul Cultural Judetean Arad (CUI 14207830)
Furnizor / câștigător
BN BUSINESS (CUI RO10933694)
Cod CPV
44111900-0 · Dale de pavaj din ceramica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
185,72 RON
Valoare atribuită
185,72 RON
Data publicării
07.05.2018 16:43
Termen limită
12.05.2018 17:00
Data finalizării
07.05.2018 16:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

185,72 RON

din 185,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.