Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET BIROTICA-SECRET CERCETARE/SECRET MG/SPORT/STUDII MASTER -
- Număr anunț
- DA20268177
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "VICTOR BABES" TIMISOARA (CUI 4269215)
- Furnizor / câștigător
- BN BUSINESS (CUI RO10933694)
- Cod CPV
- 30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 766,66 RON
- Valoare atribuită
- 766,66 RON
- Data publicării
- 08.05.2018 11:05
- Termen limită
- 13.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.05.2018 11:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
766,66 RON
din 766,66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro