Ofertă acceptată Cumpărare directă

Roller Pilot Frixion diverse culori 0.7mm ( albastru / rosu/ verde / negru)

Număr anunț
DA20253527
Autoritate contractantă
GRADINITA ALICE (CUI 18410399)
Furnizor / câștigător
MYCAR GLOBAL TRADING SRL (CUI RO15197793)
Cod CPV
30192121-5 · Pixuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
423,85 RON
Valoare atribuită
423,85 RON
Data publicării
07.05.2018 11:37
Termen limită
13.05.2018 17:00
Data finalizării
08.05.2018 10:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

423,85 RON

din 423,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.