Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hartie xerox A4

Număr anunț
DA20261862
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU (CUI 4650553)
Furnizor / câștigător
EUROSIM S.R.L. (CUI RO17654093)
Cod CPV
30197630-1 · Hartie pentru tiparit (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
499,68 RON
Valoare atribuită
499,68 RON
Data publicării
07.05.2018 15:58
Termen limită
12.05.2018 17:00
Data finalizării
07.05.2018 16:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

499,68 RON

din 499,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.