Atribuită Cumpărare directă

EPSON 103 T00S14A T00S34A T00S44A T00S54A INK CONT 70 ML L3150 Black Cyan Magenta Yellow ORIGINAL

Număr anunț
DA36182555
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE IGIENA SI SANATATE PUBLICA VETERINARA (CUI 4203644)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
Cod CPV
30192113-6 · Cartuse de cerneala (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
129,72 RON
Data publicării
23.07.2024 14:29
Data finalizării
25.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

129,72 RON