Ofertă refuzată Cumpărare directă

DERULATOR PE TAMBUR CU CABLU 3X2.5 - 50 ML

Număr anunț
DA20249755
Autoritate contractantă
COMPANIA DE UTILITATI PUBLICE TECUCI SRL (CUI 29358725)
Furnizor / câștigător
LUMELECTRIC-INSTAL SRL (CUI RO14354334)
Cod CPV
31224810-3 · Cabluri prelungitoare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
235,10 RON
Valoare finală
235,10 RON
Data publicării
07.05.2018 09:41
Data finalizării
08.05.2018 09:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.