Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pentoxifilina SR 400mg x 50cpr elib prel
- Număr anunț
- DA20231191
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE DRAJNA (CUI 2844499)
- Furnizor / câștigător
- EUROPHARM HOLDING SA (CUI RO6567900)
- Cod CPV
- 33622400-0 · Vasoprotectoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 149 RON
- Valoare atribuită
- 149 RON
- Data publicării
- 03.05.2018 15:54
- Termen limită
- 08.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.05.2018 10:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
149 RON
din 149 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro