Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet Curatenie

Număr anunț
DA20260755
Autoritate contractantă
COMUNA GHELINTA (CUI 4201945)
Furnizor / câștigător
LUKA SRL (CUI 10379085)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.304,71 RON
Valoare atribuită
1.304,71 RON
Data publicării
07.05.2018 15:11
Termen limită
12.05.2018 17:00
Data finalizării
07.05.2018 15:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.304,71 RON

din 1.304,71 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.