Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale de curatenie

Număr anunț
DA20250189
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL "GHEORGHE MUNTEANU MURGOCI" BRAILA (CUI 4205440)
Furnizor / câștigător
IOELMA PROD SRL (CUI RO26166741)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
547,01 RON
Valoare atribuită
547,01 RON
Data publicării
07.05.2018 09:56
Termen limită
12.05.2018 17:00
Data finalizării
08.05.2018 15:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

547,01 RON

din 547,01 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.