Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de executie canalizare pe tronsoanele DC 4 si DC 5, comuna Dumbraveni

Număr anunț
DA20242050
Autoritate contractantă
COMUNA DUMBRAVENI (CUI 4244210)
Furnizor / câștigător
LA MUSTEAŢĂ SRL (CUI RO18719239)
Cod CPV
45232400-6 · Lucrari de constructii de canalizare de ape reziduale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
135.000 RON
Valoare atribuită
135.000 RON
Data publicării
04.05.2018 12:56
Termen limită
12.05.2018 17:00
Data finalizării
08.05.2018 09:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

135.000 RON

din 135.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.