Ofertă refuzată Cumpărare directă

Argon (Rev.2)

Număr anunț
DA20246291
Autoritate contractantă
AGENTIA PENTRU PROTECTIA MEDIULUI IALOMITA (CUI 4364780)
Furnizor / câștigător
LINDE GAZ ROMANIA SRL (CUI RO8721959)
Cod CPV
24111100-6 · Argon (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
338,80 RON
Valoare finală
338,80 RON
Data publicării
04.05.2018 16:11
Data finalizării
08.05.2018 10:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.