Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrari de constructii de canale de scurgere
- Număr anunț
- DA20236638
- Autoritate contractantă
- COMPLEXUL SPORTIV NATIONAL "SALA POLIVALENTA" (CUI RO2836160)
- Furnizor / câștigător
- MASTERCLASS AG SRL (CUI 18146760)
- Cod CPV
- 45232453-2 · Lucrari de constructii de canale de scurgere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 413.000 RON
- Valoare atribuită
- 413.000 RON
- Data publicării
- 04.05.2018 10:22
- Termen limită
- 09.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.05.2018 08:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
413.000 RON
din 413.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro