Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de reparare si de intretinere a aparatelor si sistemelor de climatizare.
- Număr anunț
- DA20262200
- Autoritate contractantă
- R.A. ROMATSA - ADMINISTRATIA ROMANA A SERVICIILOR DE TRAFIC AERIAN (CUI RO1589932)
- Furnizor / câștigător
- NETCOM ACTIV SRL (CUI 13151595)
- Cod CPV
- 50730000-1 · Servicii de reparare si de intretinere a grupurilor de refrigerare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.221,24 RON
- Valoare atribuită
- 1.221,24 RON
- Data publicării
- 07.05.2018 16:20
- Termen limită
- 12.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.05.2018 14:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.221,24 RON
din 1.221,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro