Ofertă acceptată Cumpărare directă

RETECH DRUM UNIT (CILINDRU) C LEXMARK E260/E360

Număr anunț
DA20270663
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Faget (CUI 4663456)
Furnizor / câștigător
KIVIRO SRL (CUI 31010233)
Cod CPV
30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
300 RON
Valoare atribuită
300 RON
Data publicării
08.05.2018 12:11
Termen limită
13.05.2018 17:00
Data finalizării
08.05.2018 12:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

300 RON

din 300 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.