Ofertă refuzată Cumpărare directă

TONERE LEXMARK T642, cod 64080HW

Număr anunț
DA20228797
Autoritate contractantă
Tribunalul Galati (CUI 3126756)
Furnizor / câștigător
2NET COMPUTER SRL (CUI RO8586712)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.350,70 RON
Valoare finală
3.350,70 RON
Data publicării
03.05.2018 14:35
Termen limită
08.05.2018 17:00
Data finalizării
08.05.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.