Ofertă acceptată Cumpărare directă

Card PVC alb CR-80 PREMIUM

Număr anunț
DA20270870
Autoritate contractantă
Federatia Romana de Karting (CUI 28559747)
Furnizor / câștigător
QUANTSOFT ID S.R.L. (CUI RO17177865)
Cod CPV
30197645-9 · Card pentru tiparire (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
210 RON
Valoare atribuită
210 RON
Data publicării
08.05.2018 12:17
Termen limită
13.05.2018 17:00
Data finalizării
08.05.2018 13:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

210 RON

din 210 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.