Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare materiale de birotică şi papetărie

Număr anunț
DA20269859
Autoritate contractantă
COMPLEXUL NATIONAL MUZEAL ASTRA (CUI 4406304)
Furnizor / câștigător
BN BUSINESS (CUI RO10933694)
Cod CPV
30190000-7 · Diverse masini, echipamente si accesorii de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.488,49 RON
Valoare atribuită
4.488,49 RON
Data publicării
08.05.2018 11:49
Termen limită
13.05.2018 17:00
Data finalizării
08.05.2018 12:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.488,49 RON

din 4.488,49 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.