Atribuită Cumpărare directă

STATIE DE POMPARE CONTAINERIZAT Q=20 MC/H, H=60 MCA

Număr anunț
DA36183362
Autoritate contractantă
COMUNA DUMBRAVENI (CUI 4244210)
Furnizor / câștigător
AQUA BUCOVINA S.R.L. (CUI 36350546)
Cod CPV
42122130-0 · Pompe de apa (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
116.800 RON
Data publicării
23.07.2024 14:29
Data finalizării
24.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

116.800 RON