Ofertă acceptată Cumpărare directă

Echipamente medicale (Rev.2)

Număr anunț
DA20263816
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC LECHINTA (CUI 19091352)
Furnizor / câștigător
MEDISAL SRL (CUI RO18958171)
Cod CPV
33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
212,61 RON
Valoare atribuită
212,61 RON
Data publicării
08.05.2018 08:44
Termen limită
13.05.2018 17:00
Data finalizării
08.05.2018 10:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

212,61 RON

din 212,61 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.