Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 11,7% sub estimat

Cartus prefiltrant din polipropilena de 5µm;1µm;0.6µm

Număr anunț
DA20262123
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Campulung Muscel (CUI 4756466)
Furnizor / câștigător
TEHNOPLUS MEDICAL SRL (CUI RO4261939)
Cod CPV
42912310-8 · Aparate de filtrare a apei (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.200 RON
Valoare atribuită
1.060 RON 11,7% sub estimat
Data publicării
07.05.2018 16:14
Termen limită
13.05.2018 17:00
Data finalizării
08.05.2018 10:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.060 RON

din 1.200 RON estimat 11,7%

Adjudecat la 88,3% din estimat · economie 140 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.